Zelené houpací křeslo Hector O-Zone Premier Swing Pod se stojanem – recenze a tipy na použití


Specifikace produktu:

Impregnované dřevo činí sedačku odolnou vůči vnějším vlivům. Vyrobeno z lepeného laminovaného smrkového dřeva, což umožňovalo dostatečnou pružnost a pevnost. Sedadlo je vyrobeno z polyesteru, který umožní snadné čištění. Odnímatelné sedadlo, abyste ho mohli prát v pračce. Výška 120 cm, šířka 120 cm. Vydrží zatížení až 120 kg. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Konstrukce stojanu je vyrobena ze 4 spojených oblouků. Vyrobeno ze dřeva certifikovaného FSC.

Závěsné křeslo bylo navrženo tak, aby bylo vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Vzhledem k dřevěné konstrukci je každý kus nábytku jedinečný, protože žádné dva kusy dřeva nejsou stejné. Má odnímatelné pohodlné sedadlo zdobené polyesterovým materiálem, které lze v případě znečištění prát v pračce. Konstrukce je vyrobena z impregnovaného smrkového dřeva, lepeného ve vrstvách, což sedáku dodává dostatečnou pružnost a pevnost. Materiál použitý k výrobě má mezinárodní certifikát FSC, který prokazuje udržitelné a odpovědné využívání suroviny, ze které pochází, péči o ohrožené druhy a ekonomické potřeby místa původu.

Zelené houpací křeslo Hector O-Zone Premier Swing Pod se stojanem

Rozměry produktu:

  • Výška: 120 cm
  • Šířka: 120 cm
  • Hloubka: 45 cm

Závěsné křeslo Hector O-Zone Premier Swing Pod je ideální volbou pro ty, kteří touží po nevšedním posezení jak v interiéru, tak v exteriéru. Protože je vyrobeno z impregnovaného smrkového dřeva, dostatečně odolává nepříznivým klimatickým podmínkám, jako například dešti či slunečnému záření.

Využijete ho jako běžné křeslo nebo jako místo pro odpočinek a relaxaci na sluníčku.

Díky odnímatelnému sedadlu se čištění zvládá velmi snadno. Stačí jej posunout z háčku a v pračce čištěním vyprat. Kromě toho máte také možnost využít ho pouze jako stojan pro vlastní závěsné křeslo, aniž byste museli vyhazovat peníze za nový. To vám umožní variabilitu použití a široké uplatnění.

Zakoupit můžete zelené houpací křeslo Hector O-Zone Premier Swing Pod se stojanem na této adrese: https://www.isolund.cz/produkt/hector-zavesne-houpaci-kres