Závěsné WC Vitra Sento černá mat se zadním odpadem a prkénkem 7748B083-6153

WC Vitra Sento

Závěsné WC je v moderní době stále populárnější variantou toalet. Nabízí mnoho výhod, mezi něž patří např. jednoduchá údržba, snadná úprava výšky, prostornost koupelny a designové prvky, což toaletám dodává na estetice. Mezi kvalitní značky na trhu patří i Vitra. Jedním ze zajímavých produktů je závěsné WC Vitra Sento s barvou černá matná.

Popis produktu WC Vitra Sento

Vitra Sento

Závěsná WC mísa je navržená v moderním designu, kde její tvarování se vyznačuje dokonalými liniemi. Jemné zakulacení na závěsu umožňuje správnou výšku WC mísy, čímž dosáhnete maximální ergonomie a uživatelského komfortu. WC se hodí ke každému zařízení koupelny a i proto je tato varianta tak oblíbená. Součástí dodávky není podomítková nádrž.

Charakteristika WC Vitra Sento černá mat

Závěsné WC

WC má elegantní černou matnou barvu, což z něj dělá nejen funkční produkt, ale i kus designu. Kromě toho nebudou na vitráž žádné otisky prstů, což je lehkou údržbou. Tento závěsný model má zadní odpad, což zajišťuje snadné odvádění splašků a je jednodušší pro montáž. Součástí tohoto produktu je prkénko, které je barevně sladěno s toaletou.

Odkaz na eshop

Pokud jste se rozhodli pro tento produkt, můžete si ho zakoupit na e-shopu www.kupsinabytek.cz/produkt/wc-zavesne-vitra-sento-cerna-mat-zadni-odpad-vcetne-prkenka-7748b083-6153. Cena se pohybuje kolem 8 000 Kč včetně DPH a dopravy na místo určení.