Vychutnejte si dokonale pohodlný spánek na zelené Box spring posteli Bodie 160×200 cm

Spánek je velmi důležitý pro naše zdraví. Kvalitní spaní zajišťuje, že se naše tělo dokáže dobře regenerovat a připravit se na nový den. Proto je důležité mít vhodné vybavení do ložnice, které nám zajistí dokonalý spánek. Jedním z nejlepších řešení je koupě kvalitní postele, která se může pyšnit nadstandardními vlastnostmi, jako je například Box spring postel Bodie o rozměrech 160×200 cm.

Moderní postel nyní za TOP cenu!

Jestli hledáte kvalitní postel, která bude působit moderním a elegantním dojmem, určitě byste měli zvážit nákup Box spring postele Bodie. Navíc nyní máte šanci na výhodnou cenu za tento moderní a kvalitní nábytek. Cena platí pro potah na fotografii, takže s touhou po moderním interiéru můžete jít rovnou do akce.

Všimněte si, jak tento nábytek dokonale zapadne do každé moderní ložnice a jak se můžete těšit na dokonalou pohodu při spánku.

Zde si můžete postel zakoupit.

Cena platí pro potah na fotografii Bytové doplňky nejsou součástí Celková nosnost je 250kg

Tato postel je navržena tak, aby v ní mohli spát dva lidé, aniž by se omezovali. Celková nosnost této postele je 250 kg, což je více než dostatek pro dva dospělé osoby. Tato postel je velmi spolehlivá a pevná. Vyberte si pouze ty nejkvalitnější materiály pro svou ložnici a už nikdy nebudete muset trpět bolestí zad nebo problémy s krevním oběhem.

Látka Asti – potahová látka s hladkým, jemným vzorem a výjimečně měkkým povrchem

Potahový materiál je snadno čistitelný a prodyšný, vhodný pro alergiky, díky čemuž se bude nábytek snadno a pohodlně udržovat. Látka je odolná proti žmolkování a oděru. Protože tato postel je ušitá z kvalitního materiálu té nejvyšší kvality, můžete si být jisti, že postel bude vypadat skvěle i po letech používání. Látka Asti je navíc velmi elegantní a zajišťuje, že postel bude vypadat jako kousek nádherného nábytku.

Včetně roštu, matrace a topperu

Box spring postel Bodie je kompletní řešení. Kromě samotné postele dostanete také rošt, matraci a topper. Toto komplexní řešení zajišťuje, že si můžete vychutnat dokonalý spánek, a to bez dalších starostí s nákupem dodatečného vybavení do ložnice.

Parametry

Ložná plocha: 160x200cm

Výška čela: 105 cm

Box spring postel Bodie

Dovolte si vyspat se jako nikdy předtím a už tolik neřešit zdravotní problémy způsobené nevhodným nábytkem do ložnice. Zkuste si tuto úžasnou postel již dnes a vychutnejte si pohodlný spánek.