Už nikdy nezapomenu: Truhlík na zábradlí mě ochránil před pádem


Bylo to asi před 5 lety, kdy jsem se dostal do situace, kterou nikdy nezapomenu. Byl jsem na dovolené s přáteli a navštívili jsme starou věž v jednom malém městečku. To, co se stalo, bylo náhodou.

Když jsme se ocitli na vyhlídkové plošině, která se nacházela několik metrů nad zemí, rozhodl jsem se, že se podívám přes zábradlí. V tom okamžiku jsem se neuvědomil, že jsem stál na nechráněném místě, a moje noha se uvolnila, takže jsem se ocitl na pokraji pádu.

Zachránil mě truhlík na zábradlí!

Byl to truhlík, který byl upevněný na zábradlí, a který mě zachránil před jistou smrtí. Když jsem se ocitl na okraji, truhlík se uvolnil a padal se mnou dolů. Naštěstí, měl jsem to štěstí, že mě truhlík zachytil, a já jsem se nakonec nedostal dolů z věže, i když jsem málem upadl.

Jak mi truhlík pomohl?

Truhlík byl upevněný na zábradlí, které bylo ve výšce asi 5 metrů. Když jsem se dostal na okraj, truhlík se uvolnil a padal se mnou dolů. Naštěstí, měl jsem to štěstí, že mě truhlík zastavil ve svém pádu, a zachránil mě před jistou smrtí.

Nepopírám, že jsem byl velmi šťastný

Když jsem se ocitl na bezpečném místě, byl jsem velmi šťastný, že jsem se nedostal dolů z věže. Bylo to opravdu jedinečné dobrodružství, které mě naučilo, jak si cenit života.

Poučení, které jsem si odnesl

• Nezapomínejte na opatrnost, když jdete místa, kde nejsou bezpečnostní prvky.

• Někdy může být přítomnost drobných věcí, jako je truhlík, záchranným prvkem.

• Nezapomínejte si užívat života.

Závěr

Tato situace mi připomněla, že život je opravdu krátký a že bychom měli vždy dbát na bezpečí. Uvědomuji si, že bez truhlíku na zábradlí, bych tento zážitek nikdy nezískal. .

Pro více informací o bezpečí na stavbách a výškách, navštivte stránky Fotokraus.cz.