Taburet Giselle v šedém odstínu Tiffany – redefinuje elegance sedáku

Moderní a kvalitní taburet Giselle

Taburet Giselle je moderní a kvalitní sedák, který redefinuje elegance a styl. Se svou dokonalou kombinací designu a funkčnosti stojí tento taburet za pozornost. Výjimečnost tohoto sedáku spočívá v jeho přesnosti a individualitě. Sedák Giselle je tak vynikající volbou pro každého, kdo hledá nový prvek do svého interiéru.

Nyní za super akční cenu pouze u nás! Pokud hledáte kvalitní sedák za super cenu, je now Czech Home přesně tím místem, kde jej můžete nalézt. Taburet Giselle v šedém odstínu Tiffany se prodává u nás za super akční cenu.

Barva nožek: černá (kov)

Kovové nožky si rychle získaly oblibu u mnoha designérů, protože vytvářejí působivý kontrast s podkladovými materiály. Kovové nožky zajišťují nejen stabilitu, ale také estetickou hodnotu, která dodá tomuto sezení i výjimečnost.

Potahová látka Tiffany

Syntetická textilie vyrobená ze 100% polyesteru, to je potahová látka Tiffany. Je to měkká velurová tkanina, která je vysoce odolná a pevná. Struktura vláken není viditelná, což jako celek dodává látce dokonalý vzhled.

Látka je hladká a semišově hebká. Vzhledově je syntetická textilie velmi atraktivní a působí moderním dojmem. Látka je vhodná pro každodenní použití a zároveň krásně doplní jakýkoliv interiér.

Rozměry

Taburet Giselle má následující rozměry: (délka x šířka x výška) 50x50x45cm. Tyto rozměry ho dělají vhodným jako doplněk k dalšímu nábytku v obývacím pokoji nebo ložnici.

Taburet Giselle v šedém odstínu Tiffany je moderní a jedinečný sedák, který určitě zaujme svým designem, materiálem a kvalitou. Pokud hledáte něco výjimečného, pak je to právě tento taburet. Chcete-li si tento krásný sedák pořídit, stačí kliknout na odkaz https://www.nabytekted.cz/produkt/taburet-giselle-sedy-tiffany a objednat si ho za super akční cenu u nás v obchodě Czech Home.