Stylový jídelní stůl Quadrato – ideální na menší prostory!


Jste fanouškem moderního stylu a máte menší jídelnu? Nemusíte už dále hledat! Máme pro Vás skvělý tip na jídelní stůl v univerzálním stylu, který se hodí do každého moderního interieru.

Jídelní stůl Quadrato

Čtvercový jídelní stůl o velikosti 70×70 cm

Tento jídelní stůl je skvělou volbou pro menší prostory. S rozměry 70×70 cm se Vám vejde do malé jídelny, kuchyně či obývacího pokoje. Navíc se jedná o klasický čtvercový tvar, který dominuje v moderním interiéru a je jednoduchý k přizpůsobení dalšímu nábytku.

Univerzální styl

Barva bílá je vždy velmi čistá a lehká. Proto je jídelní stůl Quadrato v bílém provedení ideálním doplňkem pro každý moderní interiér. Navíc stabilní kovová podnož v černém provedení je skvělým kontrastem k bílé horní ploše. Tento stůl bude tedy skvěle vypadat jak v obývacích pokojích s moderním nábytkem, tak i v jídelnách či večeřejích se stylovými židlemi.

Velký výběr jídelních židlí

Jídelní stůl Quadrato je ideálním základem pro Vaši jídelnu. Na Vás pak záleží, jakým způsobem zvolíte židle k tomuto stolu. Můžete si vybrat elegantní kovové židle stejně jako klasické dřevěné modely. Nebo zvolte avantgardní modely v netypických barvách, které Vás okouzlí. Rozhodně se nebojte experimentovat s odlišnými styly, pokud se vám líbí.

Závěrem

Jídelní stůl Quadrato je tedy velmi stylovou a praktickou volbou, kterou oceníte hlavně v menších prostorech. Jeho univerzální bílo-černý design se hodí do každého moderního interiéru a můžete si k němu vybrat libovolné modely jídelních židlí. Stačí se jen odvážit a zkusit tuto moderní variantu pro Vaši jídelnu.