Stylová jídelní židle MICADONI WEDI v červeném sametu


Značka MICADONI nabízí multifunkční kus nábytku

MICADONI Wedi je židle, která může sloužit jako jídelní židle, křeslo do kavárny nebo elegantní prvek k pracovnímu stolu. Jedná se o multifunkční kus nábytku, který splní všechny vaše požadavky na estetický vzhled i kvalitu.

Cervená sametová židle Wedi zaujme nejen svým krásným designem, ale i detaily, které ji dělají svéráznou. Neobyčejná zádová opěrka dodává prvku lehkost, zlatě laková podnož pak kvalitní stabilitu a sametové čalounění estetický vzhled.

Pohodlí v používání zaručuje rozměrný sedák i zádová opěrka. Na této židli si lze pohodlně sednout i na delší dobu.

Židle Wedi

Barevný výběr

Značka MICADONI dbá na to, aby měl zákazník možnost vybírat z řady barevných provedení. Kromě červené verze, kterou popisujeme v tomto článku, najdete v nabídce také například zelenou, modrou nebo šedou variantu.

Tipy na údržbu

Pro udržení vaší židle v perfektním stavu bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Doporučuje se použít měkký konec vysavače. Pokud se objeví tekuté, pevné/suché nebo mastné skvrny, je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou.

Nikdy nesušte svou židli pomocí přímého zdroje tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani ji nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Důležité je nepoužívat žádné abrazivní prostředky, jako jsou bělící prostředky, čpavek atd., které by mohly poškodit váš nábytek.

Závěr

Židle Wedi od značky MICADONI je kombinací krásného designu a kvalitního provedení. Pro zákazníky, kteří hledají multifunkční a barevně pestré kousky nábytku, je to skvělá volba. Splňuje všechny požadavky na estetiku, pohodlí a odolnost. Pokud si ji chcete pořídit i vy, navštivte tuto stránku.