Stylizovaný VASAGLE Toaletní stolek v bílé barvě s rozměry 80 × 40 × 140 cm

Moderní design, obdélníkové zrcadlo a zářivý vzhled vám vykouzlí úsměv na tváři, jakmile se posadíte před tento kosmetický stolek.

Jestliže hledáte dokonalý způsob, jak zlepšit svou každodenní kosmetickou rutinu, může být VASAGLE Toaletní stolek tou pravou volbou. Jeho moderní design v bílé barvě s obdélníkovým zrcadlem a zářivým vzhledem vám zpříjemní každé ráno.

Oční stíny a pudry uložte ve 2 velkých zásuvkách, laky na nehty jsou dobře chráněny ve 3 otevřených přihrádkách a parfémy vystavené na vyvýšené plošině. Toaletní stolek se tak stává nejen praktickým řešením pro uložení vašeho kosmetického arzenálu, ale i dekorativním prvkem vaší ložnice.

Snadno čistitelné melaminové desky

Tento stolek na líčení je vyroben ze snadno čistitelných melaminových desek, abyste měli vždy zářivý prostor pro krásu. Je navíc vybaven 2 zásuvkami, 3 otevřenými přihrádkami a velkým zrcadlem, ve kterém se můžete každý den obdivovat.

Připevněte jej na stěnu pomocí přiloženého příslušenství proti převrácení a začněte s novou a elegantní kosmetickou rutinou. Tento toaletní stolek je pro vás rozhodně tou správnou volbou, pokud hledáte něco, co je praktické, elegantní a snadno čistitelné.

Specifikace:

  • Barva: bílá
  • Materiál: Dřevotřísková deska s melaminovou dýhou
  • Rozměry: 80 x 40 x 140 cm (d x š x v)
  • Hmotnost: 23,5 kg

Pokud vás tento toaletní stolek zaujal a chtěli byste ho mít doma i vy, nemusíte hledat dál. Navštivte produktovou stránku na https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/vasagle-toaletni-stolek-bily-80-40-140-cm a objednejte si ho ještě dnes!

VASAGLE Toaletní stolek

Tento toaletní stolek je nejen praktickým a elegantním řešením pro vaši kosmetickou rutinu, ale také krásným doplňkem do vaší ložnice, který vám vykouzlí úsměv na tváři.