Šedá recyklovaná lopatka na smetí z kolekce Addis Eco Range


Značka Addis s dlouholetou tradicí

Značka Addis je expertem na údržbu pořádku v bytě i v kanceláři. S dlouholetou tradicí výroby praktických nezbytností na úklid, je pro mnoho lidí jedničkou na trhu právě díky svým kvalitním výrobkům.

Eco Range

Řada pomocníků na úklid Eco Range je kompletně vyrobená z recyklovaného plastového odpadu z britských domácností. Tyto praktické a ekologické výrobky do vašeho domova přináší možnost udržet ho v čistotě a současně minimalizovat vznik jednorázového plastového odpadu.

Seda lopatka na smetí z recyklovaného plastu

Jeden z klenotů kolekce Eco Range je šedá lopatka na smetí z recyklovaného plastu. Právě tato lopatka se stala pro mnoho lidí nezapomenutelným pomocníkem na úklid, který je zároveň dobrý pro planetu.

Recyklovaný plast
Lopatka na smetí je vyrobena z recyklovaného plastu, což znamená, že byl použit materiál z domácností v Británii, aby se snížil objem odpadu. Tato lopatka se tak stává velmi ekologickou volbou pro každou domácnost.

Dodržování vysokých standardů
Společnost Addis si je velmi dobře vědoma své ekologické odpovědnosti. Proto nejenže vyrábí výrobky z recyklovaného materiálu, ale také se snaží dodržovat vysoké standardy, jako je například šetrné zacházení se zdroji.

Pohodlné ovládání
Lopatka na smetí z kolekce Eco Range se snadno ovládá a dostanete se s ní do jakéhokoliv místa, kam byste potřebovali. Není potřeba se obávat o to, že by se lopatka po krátké době rozbila. Naopak, výrobky společnosti Addis jsou robustní a vyrobené z kvalitních materiálů.

Krásný design
Lopatka nejenže dobře pracuje na úklid, ale také vypadá velmi dobře. Její moderní design se perfektně hodí do každého interiéru a dodává mu krásu a modernost.

Univerzální pomocník na úklid
Lopatka je ideální pomocník na úklid ve vaší domácnosti. Můžete ji využít při úklidu kuchyně, koupelny či ložnice. Je připravena vám pomoci udržet váš byt poklidný a bez nepořádku.

Závěr

Lopatka na smetí z kolekce Addis Eco Range je skvělým pomocníkem na úklid, který nejenže dobře vypadá, ale také pomáhá chránit naši planetu. Je vyrobena z kvalitního a recyklovaného materiálu a perfektně splní svoji funkci na úklid všech místností v domácnosti. Pokud si ji chybíte ve vaší sestavě na úklid, stačí kliknout na tento odkaz: https://www.maliboo.cz/produkt/seda-lopatka-na-smeti-z-recyklovaneho-plastu-addis-eco-range. Zaručujeme, že ji budete milovat stejně jako my.