Praktický a moderní PC stůl Bery 8 pro pohodlnou práci


Nejen pro dětský pokoj

PC stůl Bery 8 je praktický a moderní kus nábytku, který bude skvěle sloužit jako pracovní prostor jak dětem, tak i dospělým. S velkými rozměry (120x100x58 cm) nabízí dostatek místa pro umístění notebooku, monitoru, tiskárny a dalšího příslušenství nezbytného pro pohodlnou práci.

Krásný pokoj pro holky i pro kluky

Díky modernímu designu a originálním kombinacím barev, kterými je PC stůl Bery 8 dostupný (dub lefkas/bílá/žlutá), bude skvělý doplněk každého dětského pokoje. Ať už hledáte pracovní prostor pro vaši dceru nebo syna, v naší nabídce najdete designově i barevně zajímavé kusy, které zaručeně zvýší estetickou hodnotu celého pokoje.

Moderně pojatý design dětského pokoje

Pokud chcete vytvořit moderní a stylový pokoj pro vaše dítě, pak je PC stůl Bery 8 tou správnou volbou. Jeho elegantní linie a atraktivní barevné kombinace osvěží každý interiér a zlepší celkový dojem z pokoje.

PC stůl Bery 8 je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují vysokou pevnost a odolnost nábytku. Jeho povrch je snadno udržovatelný a rozmístění policek a zásuvek nabízí uživateli dostatek místa na uspořádání potřebných pracovních věcí.

Nábytek je dodáván v demontu

S ohledem na snadnou manipulaci a přepravu, je nábytek dodáván v demontovaném stavu. To ale není pro uživatele problém, jelikož je PC stůl Bery 8 snadno sestavit, díky dodanému návodu. Navíc, díky tomuto provedení, je možné stůl i snadno přesunout při velkém úklidu nebo při potřebě záměny umístění nábytku v pokoji.

Pokud hledáte praktický a designově zajímavý PC stůl pro vaše děti i pro sebe, u nás určitě naleznete ten správný kus. Navštivte naši stránku na www.isolund.cz a dejte se inspirovat naší nabídkou.