Nová postel Franziska v osvěžujícím designu bahenního dubu a bílé barvy s nočními stolky – rozměr 180×200 cm

Manželská postel o velikosti lůžka 180×200 cm s nočními stolky v kombinaci dekoru bahenní dub/bílá. Klasicky rovné linie nábytku vytváří moderní a zároveň příjemně působící kontrast v prostoru ložnice.

Oblíbený design pro moderní ložnici

Postel Franziska v osvěžujícím designu bahenního dubu a bílé barvy je oblíbeným výběrem pro moderní ložnice. Její rozměr 180×200 cm se hodí pro manželské páry, kteří ocení dostatek prostoru pro pohodlný spánek.

Postel Franziska v bahenním dubu a bílé barvě s nočními stolky Z estetického hlediska dává kombinace barvy bahenního dubu a bílé vyniknout moderním liniím postele. Nábytek je navíc vyroben z odolného materiálu, což zajišťuje jeho dlouhou životnost.

Vybavení s nočními stolky

Jak již bylo zmíněno, postel Franziska je dodávána s nočními stolky, které jsou u nábytku praktickým doplňkem.

Pokud máte v ložnici omezený prostor, můžete na noční stolek umístit světlo a uskladnit tam také čtení nebo mobilní telefon.

Noční stolek k posteli Franziska v bahenním dubu a bílé barvěPro snadnější čištění postele i nočních stolků je vhodné použít vlhký hadřík a jemný čisticí prostředek. Pokud se na povrchu nábytku vyskytnou tvrdohlavé skvrny, použijte mírně vlhký hadřík a jemně třete povrch v místě skvrny.

Všechny materiály a provedení postele Franziska v bahenním dubu a bílé barvě s nočními stolky se mohou líbit mnoha zákazníkům, kteří hodnotí nejen design, ale rovněž kvalitu, pevnost a stabilitu postele a nočních stolků. Láká Vás tato postel? Objednejte si ji na Esrom.cz a vytvořte si tak ve své ložnici moderní a stylové prostředí na vysoké úrovni.