Nápaditá skříň topázio s pěti dveřmi

Skříň 5dveřová TOPAZIO v provedení masiv borovice zaujme svoji pozici jak v ložnici, tak v šatně. Nejlépe si bude rozumět s dalším masivním nábytkem s označením TOPAZIO.

Skříň Topázio s pěti dveřmi

Velká a moderní skříň s kovovými úchytkami

Velkou bílou skříň pětidveřovou zdobí kovové úchytky. Moderní skříň nabízí v levé části tři police, ve střední části a pravé části se pak nachází police jedna a kovová šatní tyč. Na středních dveřích je pak vysoké zrcadlo. Ve spodní části skříně naleznete tři zásuvky s kovovými úchytkami a pojezdy na prádlo či doplňky.

Koupit skříň Topázio s pěti dveřmi

Vysoce kvalitní provedení

Pětidveřová skříň uloží oblečení celé vaší rodiny a má krásný stylový vzhled. Tato skříň je vyrobena z masivu borovice, tudíž se jedná o velmi kvalitní materiál. Skříň Topázio je vyrobena pečlivě a s důrazem na detaily, aby splnila očekávání nejnáročnějších zákazníků.

Kovové úchytky na skříni Topázio

Místo na uskladnění věcí celé rodiny

Pokud by vám přece jen místo scházelo, lze tuto velkou skříň opatřit i 5dveřovým nástavcem TOPAZIO 206954. Praktická skříň v jedinečném designu dá vašemu šatníku dokonalý řád.

Rozměry a balení

Rozměry: 221 × 54 × 186 (š × h × v)

Baleno: KARTON: 3 ks (rozměry, š/v/d: 56 × 9 × 224 cm, 52 × 11 × 177 cm, 43 × 8 × 148 cm).

Tato skříň Topázio je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní masivní nábytek s unikátním designem a dostatečným prostorem na uložení oblečení.