Luxusní truhla z dubového dřeva pro dekoraci každé ložnice – Vento – The Beds

Dodejte své ložnici moderní nádech. Značka The Beds si potrpí na kvalitní produkty z masivního dřeva. Výjimkou není ani truhla z řady Vento. Ta je vyrobena z dubového dřeva a je ošetřena olejem. Získáte nejen prostor pro věci, které nechcete mít zrovna na očích, ale také můžete využít vrchní část police pro jednu z vašich dekorací či rostlin.

O kolekci:

Kolekce VENTO – modulární nábytek, díky kterému se každý může stát architektem své ložnice. Jde se o jedinou postel v nabídce značky The Beds, u které se zákazník může rozhodnout o konečném vzhledu produktu. Na výběr pak má mezi pěti typy nohou a deseti typy čel. K tomu všemu značka nabízí také zajímavou a rozmanitou nabídku ladících nočních stolků či komod umožňující vždy naprosto originální vzhled ložnice.

Truhla z dubového dřeva Vento - The Beds

Vento – The Beds je značkou, která má velké ambice a kladie důraz na kvalitu a originalitu. Truhlou z dubového dřeva si rozhodně přijdete na své, pokud hledáte masivní, robustní a praktický kus nábytku pro svou ložnici.

Nový rozměr designu a velká pozornost k detailu. Celá řady Vento je navržena tak, aby se každý zákazník stal architektem své ložnice a mohl si vybrat ze stovek možností. Truhla je jen jedním z mnoha produktů, které značka nabízí.

Truhla z dubového dřeva Vento - The Beds

Přesto, že je truhla v podstatě jen jednoduchý kus nábytku, může zásadně ovlivnit atmosféru celé ložnice. Pokud hledáte spolehlivý, robstní a praktický kus nábytku, jste u Vento – The Beds na správné adrese.

Pokud vás zaujala truhla z dubového dřeva Vento – The Beds, najdete ji na adrese www.crosta.cz/produkt/truhla-z-duboveho-dreva-vento-the-beds.