Luční postel z masivu Andy v rozměru 120 x 200 cm – s roštem zdarma


Luční postel z masivu Andy – kombinace krásného designu a vynikající kvality

Postel je jedním z hlavních prvků v našem domě. Proto, když vybíráme postel, měli bychom hledat takovou, která splňuje naše potřeby a představy. V případě postele z masivu borovice Andy 120 x 200 cm s roštem zdarma, nebudete zklamaní.

Postel z masivu borovice Andy

Vzhled postele

Luční postel z masivu Andy je vyrobena z borovicového dřeva nejvyšší jakosti. Kombinace řemeslného zpracování a materiálové kvality vytváří jedinečný kus nábytku, který si určitě získá vaše srdce. Postel má krásný design, který se hodí do každého interiéru a přidá do něj přirozené teplé prvky.

Už při prvním pohledu na postel Andy, si uvědomíte, že se jedná o vynikající kus nábytku, který není jen pohodlný a praktický, ale také krásný.

Kvalita a praktičnost

Nosnost postele je 120 kg a u dvoulůžek o šířce 120 x 200 až 180 x 200 cm je celková nosnost dokonce 240 kg. Tím se stává postel ideální volbou pro rodiny s dětmi nebo páry.

Nicméně, kvalita postele nespočívá pouze v nosnosti. Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textílií. Příčky roštu jsou vyrobeny z masivu borovice, což jej činí ještě odolnějším a pevnějším. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm, což zajišťuje, že postel bude poskytovat dostatečnou oporu vašemu tělu během spánku.

Doporučení ke koupi

Pokud si chcete pořídit postel, která bude pohodlná, kvalitní a přitom bude mít krásný design, postel z masivu borovice Andy 120 x 200 cm s roštem zdarma je ideální volbou. Řemeslné zpracování, vynikající materiálová kvalita a praktičnost, dělají z této postele jednu z nejlepších na trhu. Navíc, když si ji objednáte na stránkách Codina.cz, máte možnost dokoupit šuplík a matrace dle vašich představ.

Nebojte se investovat do kvality a pohodlí. Postel z masivu borovice Andy je investicí do vašeho zdraví a spokojenosti.

Klikněte sem, abyste si postel Andy zakoupili a přidali do svého bytu jedinečný kus nábytku.