Kvalitní bavlněné povlečení AmeliaHome Jolly s výraznými bílo-červenými pruhy – k dostání v rozměru 155×220 cm s dekorativním polštářkem.


Kvalitní bavlněné povlečení AmeliaHome Jolly s výraznými bílo-červenými pruhy

AmeliaHome Jolly je nabízeno jako krásná sada bavlněného povlečení s vánočním motivem. Tento výrobek zajistí nejen dokonalou pohodu během spánku, ale dodá i vánoční náladu.

Výrobkové specifikace

Povlečení AmeliaHome Jolly je vyrobeno ze 100% bavlny a nabízí jedinečný vzor s bílo-červenými pruhy představující vánoční motiv. Povlečení má rozměry 155×220 cm a disponuje jedním dekorativním polštářkem. Zapnout ho lze velmi snadno pomocí zipu.

AmeliaHome Jolly má certifikát Oeko-tex. Oeko-Tex Standard 100 je světově uznávaná pečetí kvality pro textilní zboží vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Pro fanoušky této kolekce je k dispozici celá řada dalšího povlečení ze série Jolly. Pokud hledáte něco osvěžujícího, neváhejte a nahlédněte na nabídku našich produktů na stránce .

Péče o bavlněné povlečení AmeliaHome Jolly

Povlečení je velmi snadné udržovat. Praní v pračce na 40°C stačí k jeho dokonalému očištění. Nelze použít bělidlo, protože by mohlo poškodit textil. Pokud se rozhodnete jej žehlit, postupujte při maximální teplotě 150 ℃. Není vhodné ho chemicky čistit ani sušit v suchém stroji.

Bavlněné povlečení AmeliaHome Jolly

Toto krásné a kvalitní bavlněné povlečení AmeliaHome Jolly přiláká všechny nadšence pro pohodlné spaní, kteří ocení nejen jeho pevnost, ale i nádherný vánoční motiv. Vyberte si svůj oblíbený motiv a užívejte si nejkvalitnější spaní díky našim výrobkům.