Kuchyň RUTHIN 240/180 cm – kombinace bílého lesku a grafitem mat pro moderní interiér

Kuchyň je jedním z nejdůležitějších míst v bytě. Musí být funkční, kvalitní a estetická. Pokud hledáte kuchyň, která splňuje tyto požadavky a navíc se blýskne moderním designem, určitě vás zaujme kuchyňská sestava RUTHIN 240/180 cm.

Barva a rozměry

Tato kuchyňská sestava se pyšní kombinací bílého lesku a grafitem mat, což vytváří příjemný kontrast a moderní vzhled. Korpus je v barvě rijeka světlá a dvířka jsou v bílém lesku/grafit matu. Kuchyňská sestava RUTHIN se skládá z horních a dolních skříněk. Horní skříňky mají výšku 72 cm a hloubku 30 cm. šířky jsou vitrína 80 cm, skříňka 40 cm a vitrína 60 cm. Dolní skříňky mají výšku 82 cm (výška bez pracovní desky), hloubka 50 cm a šířky jsou skříňka pod dřez 80 cm, skříňka pro vestavnou troubu 60 cm, 40 cm a 60 cm.

Pracovní deska a materiál

Kuchyňská sestava RUTHIN je vyrobena z kvalitního materiálu. Korpus je z LTD a dvířka jsou z MDF s ABS hranou o tloušťce 1 mm. V zásuvkách jsou kovové pojezdy METALBOX a ve skříňkách s výklopnými dvířky jsou plynové písty. Součástí kuchyně je pracovní deska o délce 240 cm v barvě travertyn světlý, hloubka 60 cm, výška 38 mm. Její délka umožní velkou plochu pro přípravu jídel a při kombinaci s kuchyňskou sestavou RUTHIN vytvoří dokonalou harmonii a design.

Kuchyň je dodávána v demontu, bez dřezu, spotřebičů a panelu k pracovní desce. Sestava je velmi lehká na montáž a není potřeba si najímat stavebníka. Kuchyň RUTHIN je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají kvalitní a designovou kuchyň za rozumnou cenu.

Závěr

Pokud chcete mít moderní a funkční kuchyni, která zaujme svým designem, neváhejte a pořiďte si kuchyňskou sestavu RUTHIN 240/180 cm. Kuchyň RUTHIN najdete na webu www.bestnabytek.cz a můžete si ji objednat online. Kuchyňská sestava RUTHIN je investicí do kvality a vašeho pohodlí při přípravě jídel. Záruka je 24 měsíců, takže se nemusíte bát investice do kvalitní kuchyně.