Komoda Loreto L6 – Stylová jasanová komoda s fialovými detaily

Komoda Loreto 6 je stylová jasanová komoda s fialovými detaily, která se hodí do každého moderního interiéru. V pravé části komody jsou police, na které lze uložit různé dekorativní předměty, knihy nebo právě ty věci, které potřebujete mít snadno k dispozici. Vzhledem k tomu, že je komoda Loreto L6 poměrně úzká, našla by své využití třeba i v chodbě, kde by se nabízela jako úložný prostor pro boty a další věci.

Parametry komody

  • Šířka: 80 cm
  • Výška: 99,5 cm
  • Hloubka: 40 cm

Komoda je dodávána v demontu, ale srozumitelným návodem na sestavení. Díky jednoduchému systému, kterým se komoda sestavuje, by si s ní měl poradit každý. Pokud byste přece jenom měli nějaké potíže, naši servisní technici vám samozřejmě rádi pomohou s montáží.

Naše firma má kladnou zpětnou vazbu od mnoha spokojených zákazníků, kteří ocenili nejen kvalitní zpracování, ale také nízkou cenu našeho nábytku. Pokud se tedy rozhodnete pro nákup této komody, určitě neuděláte chybu. Navíc, náš e-shop nabízí pohodlný nákup z pohodlí vašeho domova. Stačí si vybrat a kliknout na „koupit“, a během několika dnů bude komoda již u vás doma.

Pokud byste si chtěli prohlédnout komodu osobně, jsme vám samozřejmě také k dispozici. Navštivte náš kamenný obchod a vyzkoušejte si komodu na vlastní kůži.

Komoda Loreto L6
Komoda Loreto L6

Pro více informací si můžete prohlédnout detailní popis komody Loreto L6 na našem e-shopu. Uvidíte, že se jedná o kvalitní a moderní kus nábytku, který si zamilujete.