Komoda CANORA z masivní borovice s lakovaným povrchem

Komoda CANORA je vyrobená z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení v barvě bílá/hnědá.

Součástí komody jsou čtyři zásuvky s kovovými pojezdy a výraznými úchytkami. Komoda vám nabízí velký úložný prostor pro vaše nejrůznější věci a skvěle doplní váš interiér.

Parametry komody CANORA:

  • Šířka: 80 cm
  • Hloubka: 41 cm
  • Výška: 85 cm
  • Hmotnost: 22 kg

Přemýšlíte o novém kusu nábytku do vašeho interiéru? Pokud hledáte kvalitní a praktickou komodu, může být CANORA z masivní borovice skvělou volbou.

Vysoce kvalitní materiál a precizní zpracování

Komoda CANORA vyniká nejen svým moderním designem, ale také skvělou kvalitou použitých materiálů a precizním zpracováním. Masivní borovice je totiž extrémně odolným a stabilním dřevem, které vydrží mnoho let a slouží vám spolehlivě.

Navíc lakovaný povrch v bílé nebo hnědé barvě dokonale doplňuje moderní interiéry a dává prostorům jedinečný a přívětivý vzhled.

Čtyři velké zásuvky s kovovými pojezdy

Komoda CANORA nabízí nejen skvělý design a kvalitní materiál, ale také velký úložný prostor pro vaše věci. Čtyři velké zásuvky s kovovými pojezdy vám umožní snadné a pohodlné uspořádání a uložení všech vašich potřebných věcí.

Navíc výrazné úchytky zpříjemní ovládání zásuvek a zároveň dají komodě CANORA ještě výraznější designový prvek.

Doplněk pro váš interiér

Komoda CANORA z masivní borovice může skvěle doplnit interiéry s moderním designem, ale také například romantická ložnice nebo dětský pokoj. Kvalitní materiály, precizní zpracování a praktický úložný prostor jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní kus nábytku nejen do nového bydlení.

Už jste si vybrali vaši komodu CANORA z masivní borovice? Pokud ano, nezapomeňte, že si ji můžete zakoupit na velkynabytek.cz.

Komoda CANORA