Komfort a styl do vaší kanceláře – kancelářská židle Lineus v šedé tkanině

Hledáte kvalitní a pohodlné řešení pro svou kancelář? Pokud je pro vás důležité nejenom stylové, ale hlavně pohodlné uplatnění, potom byste si určitě neměli nechat ujít kancelářskou židli Lineus. Tato elegantní židle v šedé tkanině nejenom skvěle vypadá, ale nabízí i široké spektrum pohodlí a funkcí, které oceníte při každodenní práci.

Pohodlně tvarovaná kancelářská židle s loketními opěrkami

Kancelářská židle Lineus je ergonomickým řešením, které nabízí plnou oporu páteře. Anatomický tvar opěradla poskytuje kvalitní oporu zad, takže nebudete mít problém s bolestí zad a špatnou svalovou pozicí. Loketní opěrky zajistí, aby vaše ruce byly v optimální poloze pro psaní a práci u počítače.

Kancelářská židle Lineus je také nastavitelná, takže si můžete nastavit přesnou výšku, abyste se mohli vyhnout špatným pozicím a problémům s krkem a zády. Také se můžete snadno naklonit a uvolnit si, nebo si vydělat trochu koncentrace tím, že se poklápíte a houpáte.

Zaujímavý prošev šedé potahové tkaniny

Židle Lineus je nejenom pohodlná a funkcionalitou, ale také skvěle vypadající. Jedná se o moderního pomocníka v každé kanceláři. Šedá tkanina vypadá velmi elegantně a stylově, takže si budete moci být jisti, že vaše kancelář bude vypadat vždy moderně a vkusně.

Potahová tkanina je kvalitní a odolná, takže nebudete mít problém s poškozeními, které by mohly přijít při práci v kanceláři. Díky této kvalitní úpravě si můžete být jisti, že vám kancelářská židle Lineus vydrží řadu let a bude sloužit jako věrný pomocník v každodenní práci.

Zaujala vás kancelářská židle Lineus v šedé tkanině? Neváhejte a prohlédněte si ji na našich stránkách na https://www.esrom.cz/produkt/kancelarska-zidle-lineus-seda-tkanina. Tato kancelářská židle splní všechny vaše potřeby a poskytne vám maximální pohodlí a styl v každé situaci.

Kancelářská židle Lineus v šedé tkanině
Detail loketní opěrky
Detail nastavení výšky