Keramické umyvadlo na desku Rea Sofia Gold – elegance v každé koupelně

Keramické umyvadlo na desku Rea Sofia Gold uspokojí i nejnáročnější požadavky.

Umyvadlo Rea Sofia Gold je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. Stylový design umyvadla dodá vaší koupelně na eleganci. Umyvadlo je montováno na desku a neobsahuje otvor pro baterii. Umyvadlová baterie se montuje zvlášť.

Technická specifikace umyvadla na desku Rea Sofia Gold

Montáž: na desku

Šířka umyvadla: 40 cm

Barva: zlatá

Materiál: sanitární keramika

Otvor pro baterii: ne

Přepadový otvor: ne

Průměr vypouštěcího otvoru: 45 mm.

Toto překrásné keramické umyvadlo na desku Rea Sofia Gold se bude skvěle hodit jakékoliv koupelně, která potřebuje trochu záře a lesku. Elegantní a vkusný design umyvadla bude okamžitě přinášet touhu a chtění sami ho mít. Se svou zlatou barvou bude vypadat dokonalé a neuvěřitelně krásné v jakékoliv velikosti koupelny, protože je k dispozici v šířce 40 cm.

Vyrobeno z nejvyšší kvality sanitární keramiky, umyvadlo na desku Rea Sofia Gold nabízí nejen krásný design, ale také velkou odolnost proti škrábancům, prasknutí a vodnímu kameni, což mu poskytuje dlouhou a spolehlivou službu.

Umyvadlo nemá otvor pro baterii, takže můžete zvolit jakýkoliv typ baterie, který by se vám líbil, a který by odpovídal designu vaší koupelny. Stejně tak si můžete zvolit i umístění baterie, ať už to bude přímo na umyvadle nebo na desce, na kterou je umístěno. Rozhodně se omezovat nebudete.

Pokud hledáte umyvadlo, které nejenže skvěle vypadá, ale také splní všechna vaše očekávání v oblasti kvality a životnosti, určitě byste se měli podívat na keramické umyvadlo na desku Rea Sofia Gold. Určitě nebudete zklamáni.

Tak pokud hledáte dokonalý kousek do koupelny, zkuste toto nádherné keramické umyvadlo na desku Rea Sofia Gold. Najdete ho online na této stránce: https://www.nabytekted.cz/produkt/keramicke-umyvadlo-na-desku-rea-sofia-gold.