Černý borovicový konferenční stolek Bea 60 cm značky Hoorns


Krásný a praktický stolek pro váš interiér

Kulatý konferenční stolek Bea má vyvýšený okraj desky, díky čemuž vám z něj jen tak něco nespadne. Dostupný je také ve větší velikosti – v interiéru se budou společně skvěle doplňovat. Při výrobě stolku byla použita kombinace masivního borovicového dřeva s borovicovou dýhou a celý stolek je opatřen matně černým nátěrem. Umístit jej můžete do moderních i klasických interiérů.

Černý borovicový konferenční stolek Bea 60 cm značky Hoorns

Přírodní materiály pro vaše bydlení

Konferenční stolek Bea je jedinečný díky použití přírodních materiálů. Borovicové dřevo je odolné a příjemné na dotek. Kombinace dřeva s borovicovou dýhou dodává stolu stylový vzhled. Díky matnému černému nátěru vypadá celý stolek velmi moderně.

Detail černé barvy na borovicovém dřevě

Skvělý doplněk pro váš interiér

Stůl Bea 60 cm se hodí do každého interiéru. Jeho kulatý tvar a černá barva dodají místnosti stylový vzhled a zároveň nabídnou jednoduché řešení pro vaše každodenní potřeby. Můžete si na něj postavit květinu, kávovou či čajovou konvici a užívat si chvíle s rodinou či přáteli.

Stylizovaný interiér s kulatým konferenčním stolem Bea

Objednejte si svůj konferenční stolek Bea hned teď

Stůl Bea 60 cm značky Hoorns je na skladě a připraven k odeslání. Objednáte si ho snadno na našich stránkách. Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. Nákup na našich stránkách vám zaručí rychlé dodání a spokojenost s vybraným produktem.

Neváhejte a objednejte si svůj konferenční stolek Bea značky Hoorns hned teď.

Klikněte sem a objednejte si svůj konferenční stolek Bea značky Hoorns ještě dnes.