Černé servírovací mísy Stentøj od Bitz – sada 4 ks, ø 7.5 cm


Dánská značka Bitz sází při výrobě nádobí nejen na nadčasový a elegantní vzhled, ale i na pečlivý výběr materiálů. Kombinace, jež povznese i každodenní stolování téměř na slavnostní událost.

Vysoká kvalita a pevnost materiálů

Výjimkou není ani kolekce Stentøj, která je vyrobená z kameniny pokryté výraznou lesklou glazurou. Nádobí se tak pyšní vysokou pevností i odolností proti vysokým teplotám.

Ruční výroba pro jedinečnost každého kusu

Díky ruční výrobě se mohou na povrchu objevit drobné nedokonalosti, které však pouze dodávají na jedinečnosti každého kousku.

Černé servírovací mísy Stentøj jsou vyrobeny z kameniny, což jim dává vysokou pevnost a odolnost. Lesklá glazura pak dodává nádobí elegantní vzhled. Sada obsahuje čtyři mísy o průměru 7.5 cm.

Bitz je dánská značka, která si zakládá na kvalitě a preciznosti. Kamenina je pečlivě vybírána, aby splňovala nejvyšší standardy.

Kolekce Stentøj je vyrobená ručně, takže každý kousek je originální. I drobné nedokonalosti na povrchu jsou pouze projevem této jedinečnosti.

Černé servírovací mísy jsou ideální pro podávání dipů, omáček a malých pochoutek. Díky svému elegantnímu vzhledu se ale hodí i na slavnostnější příležitosti.

Sada čtyř mísy je praktická a ekonomická volba, jelikož usnadní servírování více druhů pochoutek najednou.

Černé servírovací mísy Stentøj od Bitz

Pro více informací a nákup této sady černých servírovacích misek Stentøj od Bitz navštivte www.velkynabytek.cz.