Černá dvoulůžková postel Comfort Karup Design Ziggy z masivního dřeva s černým futonem v rozměru 160 x 200 cm

Minimalistický design pro dokonalý odpočinek

Minimalistická postel od dánské značky Karup Design je typickým důkazem, že v jednoduchosti je krása. O této okřídlené pravdě vás nejspíš nemusíme přesvědčovat, a tak vás necháme kochat se představou perfektního odpočinku a ložnice, která neztrácí své kouzlo ani s během let a trendů.

Futon Comfort ve výšce 15 cm poskytuje střední oporu. Bavlněný povrch se postará o prodyšnost a příjemný dotek. PU výplň zase o odolnost. Pokud potřebujete jen samotnou matraci bez rámu postele, najdete ji v naší nabídce se spoustou doplňujících informací. ♥

Stylový a jednoduchý design s prosvítajícím dřevem

Barva konstrukce není záměrně 100% krycí. Z bližšího pohledu jemně prosvítá přírodní dřevo, což dodává posteli nejen svůj unikátní styl, ale také pocit přírodního spojení.

Značka Karup Design – inovativní řemeslnictví s citem pro detail

O značce Karup Design se šíří příběhy plné inovativního řemeslnictví a skvělého designu. První, čeho si na nábytku od této značky všimnete, je jednoduchý a čistý design, který je doprovázen kvalitním zpracováním. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty, vždy získáte multifunkční a kvalitní nábytek na úrovni.

Multifunkční nábytek Karup Design se často inspiruje japonskými tradicemi, které spojují umění a praktičnost. Tento způsob myšlení vedl k vytvoření pohodlných futonů, vychytaných rámu pohovek a dalšího nábytku pro každý interiér.

Chci tuto postel nyní domů!

Černá dvoulůžková postel Comfort Karup Design Ziggy z masivního dřeva s černým futonem

Vyzkoušejte si ji i vy a odpočívejte ve stylu!