Béžový keramický šálek s podšálkem od Kave Home – Tilia 90 mlKave Home Tilia je krásný keramický hrnek s talířkem, který osloví každého, kdo má rád přírodní vzhled. Jeho béžové provedení a nepravidelný tečkovaný motiv jsou jedinečné a zaručují, že každý kousek je skutečným unikátem. Navíc dolní lem v kontrastním provedení a lesklá glazura dodávají celému hrnku zajímavý a moderní vzhled.

Béžový keramický hrnek s talířkem Kave Home Tilia

Přírodní vzhled

Kave Home Tilia je ideální pro ty, kdo chtějí svůj stůl ozvláštnit netradičními kousky. Přírodní vzhled a nepravidelné tvary jsou velmi aktuální a trendem mnoha moderních interiérů. Hrnek vám navíc připomene víkendové procházky v přírodě, kdy jste si užívali krásných barev a přírodních motivů.

Jedinečnost každého kousku

Kave Home Tilia je vyráběn s velkou péčí. Díky nepravidelnému tečkovanému motivu v každém kousku najdete jinou kombinaci barev, což zajišťuje jedinečnost každého kusu. Při návštěvě vašich přátel tak budete mít jistotu, že se jedná o skvělý a unikátní dárek.

Bez problémů do mikrovlnky a myčky

Kave Home Tilia není jen krásný, ale také praktický. Hrnek i talířek jsou vyrobeny z odolné keramiky, takže je možné je snadno čistit v myčce. Hrnek je také vhodný do mikrovlnky, což ocení všichni, kteří si ráno potřebují dopřát rychlou kávu.

Nápaditá kolekce Tilla

Kave Home Tilia není jen osamělý kousek. Pokud se vám líbí jeho vzhled, pořiďte si celou kolekci Tilla a nechte svůj stůl zazářit v jednotném stylu. Kolekce Tilla nabízí nejrůznější keramické kousky v přírodních odstínech, které můžete kombinovat podle svého vkusu.

Kolekce Tilla

Cena tohoto krásného keramického hrnku s talířkem je velmi příznivá a je rozhodně tou nejlepší investicí do vašeho interiéru.. Tak neváhejte a objednejte si svůj vlastní Kave Home Tilia ještě dnes!